Get Adobe Flash player

СЬОГОДНІ

Изображение

СЬОГОДНІ

Изображение

СЬОГОДНІ

Изображение

Дивіться скоро в кінотеатрі "Магнат"

ДИВІТЬСЯ ДРАМАТИЧНИЙ ТРИЛЕР З 18 ЖОВТНЯ


Небезпечна гра Слоун

Небезпечна гра Слоун


Miss Sloane


жанр - драма, трилер
режисер - Джон Медден
час - 132 хв. / 2:12
Вікові обмеження (років): 16


Мисс Слоун (2016) on IMDb

У головних ролях : Джессіка Честейн, Марк Стронґ, Ґуґу Ембата-Ро, Елісон Пілл, Майкл Сталберґ, Сем Вотерстон, Джон Літгоу, Девід Вілсон Барнс, Джейк Лейсі, Дуглас Сміт


Ласкаво просимо в політичний світ високих ставок. Багато що тут вирішує неймовірно красива та розумна жінка на ім'я Елізабет Слоун – геніальний лобіст, яка завжди дивує своєю непередбачуваністю та ризикованістю. Ця жінка просто не знає, як можна програвати – у її кар'єрі були тільки перемоги. Міс Слоун завжди для справи робить усе необхідне, щоб досягти мети. Багатьох виводить із себе її вміння домагатися свого будь-якими способами, але нічого з цим вдіяти не можуть. Елізабет вирішила взятися за справу, яке може для неї дуже погано закінчитися – вона хоче встановити контроль над зброєю. Ця справа може дуже дорого для жінки коштувати.



ДИВІТЬСЯ ІСТОРИЧНУ БІОГРАФІЧНУ ДРАМУ З 18 ЖОВТНЯ


Перша людина

Перша людина


First Man


жанр - біографія, драма, історія
режисер - Дамьєн Шазелл
час - 141 хв. / 2:21
Вікові обмеження (років): 16


Человек на Луне (2018) on IMDb

У головних ролях : Раян Ґослінг, Клер Фой, Пабло Шрайбер, Крістофер Ебботт, Кайл Чандлер, Ітан Ембрі, Кьяран Гайндс, Корі Столл, Джейсон Кларк, Ші Віґгем


Буквально за останні півстоліття людина перейшла від освоєння рідної планети до освоєння космосу. У 1961 році Юрій Гагарін, радянський космонавт, став першою людиною, яка опинилася в космосі. Після цього американська організація НАСА зрозуміла, що програє гонку освоєння позаземного простору. Тому вони вирішили піти далі – вони готують місію на Місяць. У період із 1961 по 1969 роки команда американців готувала зробити те, що до них не робив ніхто. Цей час найбільше пов'язано з однією людиною – Нілом Армстронгом. Багато хто навіть не уявляє, чим йому довелося пожертвувати заради цієї місії, що терпіли його рідні. Саме він сам розповість, яку ціну заплатить за цей маленький крок на Місяць.



ДИВІТЬСЯ АНІМАЦІЙНУ ФАНТАСТИЧНУ КОМЕДІЮ З 18 ЖОВТНЯ


Луїс і прибульці

Луїс і прибульці


Luis and His Friends from Outer Space


жанр - анімація, комедія, фантастика
режисер - Крістоф Лауенштейн, Вольфганг Лауенштейн, Шон МакКормак
час - 86 хв. / 1:26
Вікові обмеження (років): ЗА


Луiс i прибульцi (2018) on IMDb

Хлопчик Луїс ріс без матері. Та й батько майже ніколи не має часу для сина – він одержимий тим, щоб довести всьому світу, що інопланетяни існують. Загалом, у Луїса не дуже-то легке та нормальне життя. Хлопчик стає свідком неймовірного події – прямо біля їхнього будинку розбилася літаюча тарілка із трьома інопланетянами. Але показати цих прибульців кому-небудь з дорослих – це дуже погана затія, яка ні до чого доброго не приведе. У той же час директор школи, де вчиться Луїс, вирішує, що хлопчика треба відправити до інтернату, бо батько не приділяє йому достатньо уваги. Тільки нові друзі підлітка його розуміють. Ці веселі хлопці можуть перевтілюватися в будь-яку живу істоту, що дуже допомагає їм ховатися. Але для них краще буде, якщо вони полетять додому. Тому Луїс всіляко їм допомагає полагодити тарілку. Можливо, і хлопчик із ними полетить, щоб ніколи не бачити цих проблем на Землі.



ДИВІТЬСЯ СЬОГОДНІ

ДИВІТЬСЯ СЬОГОДНІ

ДИВІТЬСЯ СЬОГОДНІ

ДИВІТЬСЯ СЬОГОДНІ